כאבים כרוניים במפרקים - אוסטיאוארטריטיס - שיטות טיפול חדשניות
parallax background

מפרקים

טיפול בכאבי מפרקים

באנגיו סנטר מטפלים בשיטה חדשנית ולא פולשנית בכאבים כרוניים במפרקים.

השיטה היא בשורה של ממש עבור מטופלים עם אוסטיאוארטריטיס ודלקות מפרקים כרוניות מסוגים שונים, והיא יעילה מאד בטיפול בכאבי ברכיים, ירכיים, כתף, פרק כף היד והאצבעות. במקרים רבים שיטה זו מחליפה או דוחה החלפת מפרקים בין 8 ל- 10 שנים.

טיפול אנדווסקולרי בכאבי מפרקים – OSTEOARTHRITIS

אוסטיאוארטריטיס היא הסוג השכיח ביותר של דלקת מפרקים המשפיעה על איכות חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. דלקת זו גורמת להרס של הסחוס ולשינויים גרמיים הפוגעים אצל רבים בתפקוד היומיומי ואף גורמים לכאבים.

אמבוליזציה

שיטה חדשה המוצעת ללקוחות אנגיו סנטר לטיפול יעיל בכאבי מפרקים כגון כאבי ברכיים, ירכיים, כף היד והאצבעות.

אמבוליזציה היא חסימה של העורקים המזינים את האזור הדלקתי וזאת על מנת להפחית את זרימת הדם לאזור הפגוע וכדי למתן את התגובה הדלקתית. הפעולה אינה כואבת, אינה כוללת הרדמה, ההתאוששות ממנה מהירה ויש לה מיעוט של סיבוכים.

היא מבוצעת על ידי רדיולוג פולשני בשיתוף אורטופד, אשר משכך את האזור, לרוב במפשעה, בעזרת הרדמה מקומית. הוא מבצע דקירה דרכה יחדיר צינורית דקה (קטטר) לעורק ואותה מתמרן לאתר הטיפול. מוזרקת כמות קטנה של חומר ניגוד כך שהרדיולוג הפולשני יכוךל לראות בבירור את העורקים המספקים את האיזור הבעייתי בצילום הרנטגן על מנת להצביע היכן ניתן לסגור אותם. הרופא משחרר חלקיקים זעירים הגורמים ליצירת סתימה בעורקים הנכונים. בשלב זה, מופחתת אספקת הדם אל האזור ובכך מופחת התהליך הדלקתי. עם השלמת ההליך, הקטטר מוסר. הפתח הזעיר בעור מכוסה בפלסטר. הליך זה מסתיים בדרך כלל תוך פחות משעתיים.

לאחר האמבוליזציה ניתן להשתחרר הביתה עוד באותו יום, ולחזור לעבודה לאחר מספר ימים.

שיפור בכאב צפוי כבר שעות לאחר הפעולה כיוון שהתהליך הדלקתי דועך.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

התקשרו עכשיו