אודותינו


אנגיו סנטר ישראל הוקם במטרה להביא את פתרונות הרפואה החדשניים ביותר לפתחם של כלל המטופלים. עולם הרפואה של היום מתפתח בקצב דמיוני כמעט. לעיתים לוקח זמן לשיטות ולטכנולוגיות טיפול חדשות להגיע למטופל. אנחנו כאן בכדי להפוך פתרונות חדשניים אלו לנחלת הכלל כבר עכשיו. אנחנו מאמינים בכל ליבנו שלכל מטופל מגיע לקבל את הטוב ביותר שיש לעולם הרפואה להציע, במינימום כאב ובמקסימום תוצאה.

אנגיו סנטר הוא מרכז רפואי רב תחומי. ככזה, חרתנו על דגלנו את גישת הטיפול הכוללנית המעמידה בבסיסה את הקונסיליום הרפואי - גיבוש תכנית טיפול מלאה ע"י מומחים רפואיים מהמובילים בארץ בתחומים שונים.

אנגיו סנטר הוקם בשנת 2007 ע"י ד"ר אלכסנדר בלינקי, כיום מנהל מערך הרדיולוגיה הפולשנית במרכז הרפואי רבין. מלבד היותו איש מקצוע, ד"ר בלינקי הוא חוקר ופורץ דרך בתחום הרדיולוגיה הפולשנית ואבי התחום בישראל.

תחת חזון ההנגשה של החדשנות הרפואית לכלל המטופלים, אסף ד"ר בלינקי את טובי המומחים בישראל לכדי צוות ייחודי ומגובש החושב מחוץ לקופסא, בכדי לתת פתרונות יעילים לשלל מצבים רפואיים.

מלבד הצוות הרפואי, צוות ההנהלה בראשותה של עדנה ספקטור – מנהלת ותיקה ומנוסה במערכת הבריאות, מספק ליווי צמוד לכל המטופלים, בכדי לעזור להם לצלוח בבטחה את ענייני הביטוח והביורוקרטיה, ולאפשר להם להתרכז במה שחשוב באמת – הבריאות שלהם.

אנגיו סנטר הוא מרכז רפואי שונה בנוף הישראלי. זה הוא מרכז שממוקד בחדשנות ומציע תכנית טיפול כוללנית לכלל המטופלים של כל קופות החולים וחברות הביטוח. על המצבים הרפואיים השונים בהם מטפל אנגיו סנטר, תוכלו לקרוא באתר שתפקידו המרכזי הוא הנגשת מידע למטופלים בדבר אפשרויות הטיפול העומדות בפניהם. אנו מאמינים בלב שלם שרפואה טובה מתחילה בידע. ידע רפואי עדכני ובלתי מתפשר שלנו, וידע מעמיק והבנה של המטופל באשר למצבו ולהליכים הרפואיים האפשריים עבורו.

אנו חולמים להביא לכם רפואה אחרת. רפואה מותאמת אישית שצועדת יד ביד עם הקידמה- רפואה חכמה ומדויקת שאינה מושפעת מחסמים לא רלוונטיים. המומחים של אנגיו סנטר מגויסים למשימה זו באופן טוטאלי, במטרה להביא את בשורת החדשנות הרפואית לכל מטופל ומטופלת.

המצבים הרפואיים המטופלים באנגיו סנטר הם: מחלות כלי דם עורקיים- רגל סוכרתית, צליעה לסירוגין, בריאות האישה: תסמונת גודש אגני, מיומות, בריאות הגבר- וריקוצלה, הגדלה שפירה של הערמונית/ פרוסטטה, אונקולוגיה פולשנית- קרצינומה של תאים כלייתיים (RCC), קרצינומה הפטוצלולרית (HCC), מחלה גרורתית של הכבד, בעיות מפרקים, טחורים, מחלות ורידים- דליות ברגליים.


קיימים הסדרים עם קופות החולים וביטוחים פרטיים