parallax background

השותפים שלנו

גד מדיקל

חברת "גד מדיקל", היא חברת מכשור רפואי המייבאת ומפיצה בארץ טכנולוגיות וטיפולים פורצי דרך בתחום הרפואי. אנו מאמינים כי האחריות הראשונה שלנו היא כלפי המטופלים, הרופאים והאחיות. אנו בונים את המוניטין שלנו על אמינות, שקיפות ומתן איכות וביצועים ברמה הגבוהה ביותר.

העובדים שלנו מאומנים לחלוטין בטיפולים הקליניים, ולא מתפשרים בדרך לענות על צרכי המטופלים שלנו. אנו מאמינים בלספק לעובדים שלנו את כל מה שהם צריכים, על מנת שהם יהיו מצוינים בעבודתם ויגיעו להישגים גבוהים. גד מדיקל בע"מ הוקמה בשנת 2013 על ידי דוד פרנסס וגדי אפלבאום, שרצו להכניס את הידע הרפואי ואת רוחם החדשנית להליכים הרפואיים בארץ.

השותפים ראו בחזונם חברה שתהפוך את הטיפולים ליעילים ונוחים יותר עבור הצוות הרפואי ועם פחות סיכון לחולה. עם החזון הזה הם התחילו לגייס עובדים נלהבים, המתרגשים ממה שהם עושים, והם עושים זאת טוב. אנחנו תמיד אומרים, "אנו רוצים להעניק את הטיפול הטוב ביותר, כאילו המטופל הוא בן משפחה".

זה מה שמייחד אותנו. אנחנו מאמינים שהיחס האישי שלנו מוביל אותנו להיות מקצועיים יותר ולהצטיין ביכולות שלנו. אנו מפיצים מכשירים רפואיים באיכות הגבוהה ביותר, טכנולוגיות חדשניות מובילות המשפרות את ההליכים הרפואיים עבור החולים והרופאים.

ביוטרוניק

חברת ביוטרוניק היא חברה גרמנית שוויצרית אשר מייצרת ומשווקת מוצרים בתחום הלב והאנדוסקולר. החברה הינה חברה גלובלית בעלת ייצוג במעל ל-140 מדינות. לחברה חטיבה העוסקת בתחום הקרדיולוגיה פולשנית - צינתורי לב ו CRM ואלקטרופיזיולוגיה.

כמו כן קיימת בה חטיבה בתחום הרדיולוגיה פולשנית על כלל מוצריה השונים. בסוסף, קיימת חטיבה נוספת של מחקרים וראוי לציין שכל מוצרי החברה מגובים בנתונים קליניים אשר נערכו במחקרים בינלאומיים כולל בישראל.

אמי טכנולוגיות

אמי טכנולוגיות היא חברה מובילה בתחום שיווק של מוצרים וטכנולוגיות רפואיות בישראל.

החברה הוקמה ב-1986 ושמה לעצמה ליעד לתרום לקידום ושיפור שירות הרפואה בישראל באמצעות שיווק ושימוש במוצרים בעלי ערך טכנולוגי חדשני. אמי טכנולוגיות מייצגת חברות בינלאומיות מובילות בתחומן שהינן שותפות עסקיות לחזון, לפעילות ולמחויבות לספק מוצרים חדשניים כדי העלות את רמת הרפואה בישראל.

באמצעות הטכנולוגיות החדשות, ניתן לשפר את הטיפולים הרפואיים תוך העלאת יעילותם ושיפור איכות החיים של החולים בישראל. אמי טכנולוגיות שואפת למקצוענות, לתמיכה ולשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אמי טכנולוגיות היא חברה מקצועית שחרטה על דיגלה להיות מובילה בכל תחומי הרפואה בהם היא עוסקת.

אסותא

"אסותא – מרכזים רפואיים" היא רשת בתי חולים ומכונים בפריסה ארצית, הגדולה, המתקדמת והמובילה בישראל.
בארבעת בתי החולים של אסותא קיים מערך חדרי ניתוח מתקדם, מחלקות תומכות כגון טיפול נמרץ, הרדמה ומערך יועצים, לצד שירותי אשפוז ברמת מלונאות גבוהה ושירות אישי ובלתי מתפשר. בבתי החולים של אסותא מתבצעים כלל הניתוחים הכירורגיים הקיימים ברפואה (למעלה מ-500 סוגי ניתוחים שונים)- כולל ניתוחי עיניים, לב, מוח, שד, בטן, ניתוחים אורתופדיים, ניתוחים גינקולוגיים, אורולוגיים ועוד. הניתוחים מבוצעים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על פי פרוטוקולים רפואיים מתקדמים, ועם הציוד החדיש והמשוכלל ביותר שיש לעולם הרפואה להציע כיום.

רמת החייל תל אביב | השלום תל אביב | באר שבע | חיפה | רעננה | ראשון לציון | אשדוד כלניות | ירושלים

גאמידה 

גאמידה בע"מ שייכת לקבוצה בינלאומית גדולה הנקראת Gamida For Life, העוסקת בתחומים הבאים: ציוד רפואי ומדעי, ציוד דיאגנוסטי והשקעה במו"פ רפואי. גאמידה בע"מ מייצגת בישראל יצרנים מובילים בעולם בתחום הציוד הרפואי. בין לקוחות החברה נמצאים כל קופות החולים ובתי החולים בישראל, מרכזי הרפואה הפרטית, מפעלי הייטק וחברות מחקר ופיתוח.

מדיקה

בבסיסה של תפיסת העולם המאפיינת את מדיקה עומדים סטנדרט רפואי גבוה ובלתי מתפשר וחוויית מטופל ייחודית. לכן אנו מקפידים על גיוס הרופאים הכירורגים המובילים בתחומם, צוות סיעודי מיומן, אמפתי ותומך, צוות אדמיניסטרטיבי אנושי ואכפתי, ואנו לא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אנו מקפידים על כללי אתיקה מחמירים, מנהל רפואי תקין ועל בטיחות המטופל והטיפול כערך עליון. לצד מצוינות ומקצוענות רפואית הגבוהה ביותר והרופאים הכירורגיים הטובים ביותר, יצרנו מרכז רפואי שמרגיש כמו מלון בוטיק יוקרתי, עם יצירות אומנות מעוררות התפעלות, מרחבים ציבוריים מרווחים ומוארים, פינות ישיבה נוחות ונעימות, זמינות מיידית לתאום תורים, שירות מותאם אישית ותחושה של ביטחון שעוטפת את המטופל ובני המשפחה לו. 9 חדרי הניתוח במדיקה מצוידים בטכנולוגיה הרפואית המתקדמת ביותר, ופועלים תחת בקרת איכות מחמירה בכל הנוגע למניעת זיהומים ובטיחות המטופלת. כל חדרי האשפוז במדיקה מפנקים במיוחד, מרווחים, מוארים ונעימים והם תוכננו בקפידה רבה, במטרה להעניק לכם ולבני המשפחה חוויית שהייה של מעל ומעבר. במסגרת מרפאות המומחים הפרטיות במדיקה תוכלו לקבל חוות דעת, ייעוץ בדיקות וטיפולים על ידי בכירי הרופאים, כל אחד בתחומו.

נאופרם

נאופרם ציוד רפואי ומסחר בע"מ הוקמה בראשית שנות השמונים. מאז הקמתה החברה מתמחה בפיתוח שוק ומכירות של מכשירים רפואיים מהשורה הראשונה בתחום כירורגיה כללית ולפרוסקופית, כירורגית כלי דם, טכנולוגיות אנדווסקולריות שונות ונוירורדיולוגיה. החברה ממקדת את פעילותה באספקת הטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר לספקי שירותי הבריאות המקומיים, תוך התמקדות מתמדת במתן השירות האיכותי ביותר על מנת לאפשר את הטיפול האיכותי ביותר במטופלים. נאופרם ציוד רפואי ומסחר בע"מ הינה המפיצה הישראלית הבלעדית של יצרני הרפואה המובילים. צוות המכירות המקצועי והמנוסה של חברתנו מאומן מאוד ומציע תמיכה מקצועית רציפה ללקוחות בכל זמן נתון. המשימה שלנו היא לשפר את איכות הבריאות בכל תחום הפעילות שלנו על ידי אספקת מוצרים ושירותים מעולים וחדשניים, כמו גם תשומת לב קפדנית לשביעות רצון הלקוחות.

הרצליה מדיקל סנטר

הרצליה מדיקל סנטר הוא בית חולים פרטי מוביל בישראל שהוקם לפני כ- 35 שנה. הרצליה מדיקל סנטר מציע את השילוב האידיאלי של מצוינות ברפואה: רופאים מנתחים מהמובילים בישראל, טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, שרות אישי, זמין ומהיר ותנאי אשפוז ברמת 5 כוכבים. בבית החולים מנתחים למעלה מ-500 הרופאים הכירורגים המובילים בישראל, במגוון רחב של תחומי הכירורגיה : אורטופדיה, גינקולוגיה, נוירוכירורגיה, אורטופדיה , ניתוחי לב וצינתורי לב , אאג, כירורגיה אונקולוגית, כירורגיה כללית, ניתוחי בריאטריה, אורולוגיה, גינקולוגיה ועוד. בבית החולים מכון להפריה חוץ גופית, בנק זרע, מכון  גסטרואנטרולוגיה ומכון דימות גדול. בהרצליה מדיקל סנטר קיימים שני מרכז רופאים מומחים –הכוללים מרפאות של הרופאים הטובים ביותר בישראל בזמינות הגבוהה ביותר.

מדטכניקה

מדטכניקה (1953) העוסקת בשיווק ומכירה של ציוד ומכשור רפואי בישראל, הינה חלק מקבוצת אילקס (TASE:ILX) אחת הקבוצות הגדולות והמובילות בענף שיווק הציוד הרפואי בישראל.
הקבוצה נכון להיום מעסיקה כ 500 עובדים בישראל ובדרום אפריקה ופועלת בשלושה תחומים עיקריים: מכשור מעבדתי-רפואי וחומרי דיאגנוסטיקה באמצעות אילקס, ציוד רפואי באמצעות מדטכניקה, ייצור ושיווק מכשירי הנשמה באמצעות פלייט מדיקל.
במסגרת הפעילות מדטכניקה מפיצה בישראל מכשור וציוד רפואי מגוון בתחומי אונקולוגיה, רנטגן, קרדיולוגיה, רדיולוגיה פולשנית ותחומים רבים נוספים. למדטכניקה תמהיל מוצרים רחב בעל טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך.
חזונה של מדטכניקה להמשיך לקדם ולהוביל את תחום הציוד הרפואי בישראל ולהעניק לצוות הרפואי פתרון כולל ומדויק תוך דגש על שיפור והעלאת איכות ורווחת המטופל.